Osmibitový život – update 7

Od srpna do poloviny listopadu jsem se k Osmibitovému životu nedostal, z důvodů vysvětlených v minulém příspěvku. Ale když jsem měl konečně dostěhováno, dopracováno, domátořeno a domaroděno, byla kniha mou první starostí. Je mi proto potěšením vás seznámit s aktuálním stavem projektu. Budu stručný.

Kapitoly k revizi: 3.

Kapitoly k napsání: 2.

Až mě z těch čísel mrazí. Ono se to snad vážně chýlí ke konci!

Jaký je další plán? Do příštího updatu (20. či 21. prosince) bude druhá verze anglického rukopisu hotova. Do konce roku ji ještě jednou přečtu (kvůli nekonečné práci na detailech mi zmizel z očí celek a určitě najdu duplicity či chybějící návaznosti) a následně rozešlu prvním beta-čtenářům. Nejpozději na začátku roku tedy začnu makat na české verzi, na kterou si dávám šest týdnů. Ideálně bych knihu rád křtil na Foreveru, který se koná 13. – 15. března 2015.

Co v Osmibitovém životě od posledního updatu přibylo? No, třeba…

  • Pár historek o tom, jakým způsobem člověk v Československu a následně v České republice získával nové hry.
  • Něco o tom, jak také může vzniknout tzv. grupa, tj. skupina nadšenců, kteří pod společným jménem vystupují na tzv. scéně.
  • Jednoznačný důkaz, že v osmibitovém světě se dějí zázraky…
  • … a jednu pořádnou pikošku – kapitolu o osmibitové erotice!

A ohromná spousta dalších věcí, protože jsem s rukopisem od minule opravdu pořádně pohnul.

Navíc pomalu nastává čas začít knihu trochu propagovat, takže dostane vlastní webovky, kanál na YouTube a Twitteru, možná se dokopu i založit facebookový účet. Prostě řadím na vyšší rychlostní stupeň.

Nadále platí, že pokud chcete dostat echo, až bude knížka ke koupi, pošlete mi e-mail s předmětem „8“ na adresu 8@wotnau.cz.

A díky za vaši trpělivost, podporu a povzbuzování. Hodně pro mě znamenají.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-knihy, Knihy, Osmibitové počítače, Osmibitový život se štítky , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *