Kdo jsem?

Jsem autor, čtenář, posluchač a občasný filmový divák. Můj vkus je většinou moc intelektuální na to, aby se dal nazvat většinovým, a příliš komerční na to, abych se mohl hrdě prohlašovat za nezávislého.

Kromě obvyklých zájmů a zálib člověka 20. a 21. století jsem už přes dvacet let uživatelem osmibitového počítače Commodore 64, se kterým jsem ve svém okolí prošel stadii od zájmu (“Tak ty máš C=64?!” – polovina 90. let) přes pohrdání (“Cože, ty máš ještě C=64?” – konec 90. let), nezvyklého, ale respektovaného hobby (“Cože, ty máš ještě C=64?” – po roce 2000) až po zmatení (“Co je to C=64?” – současnost). Díky osmibitům jsem si za ty dvě dekády osvojil role programátora, organizátora, moderátora a spisovatele.

Pokud zdraví dovolí, snažím se běhat aspoň jeden maraton ročně. Sport pro mě není jen věcí zachování duševního zdraví, ale také důležitým pojítkem s přáteli, ať už jde o společné hraní ping pongu, nebo plkání od atletiky přes golf až po fotbal a hokej.

Pokud jde o takzvaný real life, pracoval jsem nejprve osm let v telekomunikacích v České republice a dva roky v Kuvajtu, než jsem se rozhodl vzít život do vlastních rukou a stát se architektem vlastní budoucnosti.

Snažím se být dobrým člověkem, dobrým přítelem a dobrým autorem.

Vítejte na mých stránkách.

Jason

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *