Probíhá údržba autora stránek

Milí čtenáři, některé weby se odvolávají na údržbu serveru, mně nezbývá než se odvolat na údržbu sebe. Přes veškerou snahu jsem nestihl dorazit a publikovat závěr clarkovského seriálu, a tak vás musím poprosit o dvoutýdenní strpení, protože nejpozději za hodinu musím vyrazit směr letiště, abych o tři lety a čtyřiadvacet hodin později dorazil na svou oblíbenou Krétu. Mějte se krásně a budu rád, pokud mi zachováte přízeň.

Wotnau

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 komentářů: Probíhá údržba autora stránek

  1. Sillicon napsal:

    Při čekání na letišti, si můžeš čas krátit v oblíbeném emulátoru Commodore64 s novou textovkou, dostupnou na http://www.c64.cz 😉

  2. Pepax napsal:

    Tak ty si letíš na Krétu, ale mezi kretény se ti nechtělo! 😀 No nic, trest tě stejně neminul (že Sillicone 😉 ).

    • Jason napsal:

      No je to spíš tak, že na ByteFestu jsem takový pravidelný náhodný kolemjdoucí, takže letět kvůli němu na jiný kontinent by byla trochu drahá švanda. S Foreverem to sice bude to samé, ale přece jen je to mé milované dítě. 🙂 Každopádně aspoň jednou do roka svou adoptivní osmibitovou rodinu vidět potřebuju, tak koukejte dorazit na Forever 2014 – (The) Olympic Edition v plném počtu!

  3. Sillicon napsal:

    Přesne tak … 😉 jen se těš…

    • Jason napsal:

      Já to tedy zaregistroval dosti hnedle, jen jsem doufal, že se mi povede gamesku dohrát a obratem ji přetavit ve článek pro web. Akorát jsem se zasekl, čímž mé plány nabraly trhlinu. Pořád se mi nechce říkat si o hinty a cheaty, takže jen jeden dotaz: jsou tam nějaké akce, které když se ti je nepovede provést v jednom konkrétním okamžiku, tak už nedostaneš šanci? (Např. u Šlachy poprvé vidím pájecí vybavení, ale kdykoli se do lokace vrátím, tak už v popisu není.)

      Jo mimochodem, doufal jsem, že bude stačit ti nastavit hlavu u kazeťáku, ale šroubovák nezabral, tak musím vymýšlet dál. 🙂

      Každopádně super počin!!! Už se to někomu povedlo dohrát?

  4. Sillicon napsal:

    Jako první to dohrál Holyna hned druhý den, ale začal už na partyplace, ale on je zkušený textovkář 🙂 . Dalších pár lidé to také dohrálo, jen škoda že i když se mi to jako autorovi nezdá těžké tak něktří nemaji trpělivosti to vzdali.
    Nejsem si teď z hlavy jistej jak je to u Šlachy ale faktem je pár chybiček co se před vydáním nepodařilo objevit a obávám se že teď už to tak zůstane. Projistotu si to zkus zahrát znovu od začátku. Případně můži poradit, stačí napsat (raději do mejlu) ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *