Osmibitový život – update 2

Nebojte se, Wotnau.cz se nemění v pouhý sled updatů o Osmibitovém životě, jen jsem v posledních dvou týdnech hodně řešil práci, a tak ve volném čase na nic jiného než osmibitové psaní nezbyl čas.

A teď už k věci: Za uplynulé dva týdny jsem napsal jednu úplně novou kapitolu a zrevidoval jednu “těžkou” (byla fakt těžká – za pochodu se mi nafoukla o víc než polovinu a vzápětí rozpadla na tři menší) a dvě “lehké”. Čímž jsem dvoutýdenní cíl dokonce o fous přeplnil, takže stále jedu podle plánu!

A čím že jsem se konkrétně zabýval? Třeba tím, …

  • … jaké to vlastně je programovat a co pro mě programování znamená.
  • … že kódovat se dá i v duchu, třeba během pěšího výletu s německým kamarádem na Hlubokou.
  • … jak moc pro výsledný dojem ze hry udělá její zakončení. Pokud tedy nějaký konec má.
  • … co je pro hráče jinak, když už mu není patnáct, ale víc než dvakrát tolik. A víte, že jsem v tom našel spoustu výhod?

Které to jsou, o tom můžete přemýšlet do příštího updatu. Ten bude buď v neděli 22. 6., nebo v neděli 29. 6., podle toho, jestli se mi povede urvat z práce na krátkou dovolenou s Nejúžasnější ženou na světě v Istanbulu.

Stále platí, že pokud chcete dostat upozornění, že kniha už je hotová a k dispozici, stačí poslat mail s předmětem “8” na adresu 8@wotnau.cz – pokud pro mě nemáte žádný vzkaz, tělo e-mailu můžete nechat prázdné.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-knihy, Knihy, Osmibitové počítače, Osmibitový život se štítky , , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *